Fotokopi Tamir Bakım Servisi

Ankara Fotokopi Tamir Bakım servisi ve yedek parçaları

Ankara Fotokopi Servisi olarak, Servis ve onarım işlemlerinin yanı sıra, cihazın performansına göre belirlenen aralıklarla bakım hizmeti de vermektedir. Eğer okulunuzda, evinizde veya iş yerinizde bu cihazlardan herhangi birinin çalışmasında bir arıza veya sorun olduğunda sizleri ''Ankara Fotokopi Servisi''mize bekliyoruz. ''Fotokopi makinasını Teknik Servisi''mize getirdiğinizde sizlerden arıza tespit ücreti talep etmiyoruz. Tamiri bakımı veya parça değişimi yapılmış olan ''Fotokopi Makinası'' ilk zamanlardaki performansıyla götürün.

Ankara Fotokopi Servisi

Bilgiyi paylaşmak ve çoğaltmak iş ve okul hayatında yaptığımız en sık işlemlerdendir. Yazıcılar, Projeksiyon cihazları, fotokopi ve faks makineleri gibi elektronik cihazlardan faydalanarak yapılan bu işlemler hem vakit hem de emekten tasarruf etmemizi sağlar. Dolayısıyla neredeyse günün her saatinde çalışan bu cihazlar, zaman içerisinde belirlenmiş olan kullanım sürelerini doldurmaya ve verimliliklerinde düşüşler yaşamaya başlayabilir.

Aficio  Hp   İnfotech  Kyocera  Lanier   Konica Minolta   Nashustec   Olympia   Olivetti   Panasonic  Rex Rotary  Ricoh  Samsung  Sharp   Toshiba  Utax   Xerox

Fotokopi Makinalarının performansının düşmesi kullanıcıların iş kalitesini etkilediğinden, böyle bir durumla karşılaşmak çok can sıkıcıdır. Özellikle servise verilen Fotokopi cihazların tamirinin çok uzun zamanlar alması pek çok müşterinin korkulu rüyasıdır. Biz ''Ankara Fotokopi Servisi'' olarak her biri alanında uzmanlaşmış, deneyimli teknisyenlerimizle cihazda ortaya çıkan arızanın ne olduğunu tespit ücreti almaksızın buluyor ve ardından geniş malzeme stoğumuz sayesinde cihazınıza hem hızlı hem de güvenilir bir tamir hizmeti sunuyoruz.

Adres

Google+
Kabil Cad. 74/A Öveçler - Ankara - 0312 473 76 16
Çalışma Saati; 8:30  19:00
Tel; 0312 473 76 16 - 69