Ankara Dell Servisi

Servisimize getirdiğiniz bilgisayarlar için arıza tespit ücreti almıyoruz.

Dell Bilgisayar tamir ve bakımı profesyonel bir bilgi birikimi gerektirir. Elin pense tornavida alan herkes Dell bilgisayar tamiri yapamaz. Dell Bilgisayar tamiri için bilgisayar alanında eğitim almak bu işin ilmini öğrenmek gerekir. Son günlerde bilgisayarın hayatımıza girmesi ile birlikte bilgisayar tamir servislerinin sayısı da hızla arttı. Nitelikli niteliksiz bir sürü bilgisayar servisleri kuruldu. Bilgisayar tamir ettiklerini söyleyen bu servislerin birçoğu bilgisayarını tamir ettirmek için gelen insanların korkulu kâbusu haline geldi.

Ankara ve civarında yaşıyorsanız ve bilgisayarınızın markası Dell ise böyle bir sorununuzun olmaması gerekir. Çünkü Ankara Dell servisleri varken başka servisleri denemenin çılgınlık olduğunu tüm Ankara halkı çok iyi bilir. Dell Bilgisayar tamir ve bakım konusunda en güvenilir servislerden birisi hiç kuşkusuz Dell servisleridir.

Ankara Dell servislerini seçmenizi haklı kılacak özellikleri şu başlıklar altında inceleyebiliriz.

dell ankara bayi, dell ankara garanti servisi, dell ankara teknik servis adresleri, ankara dell servisi, ankara dell servis, dell servisi ankara

Ankara Dell servis elemanları alanında uzman deneyimli eğitimli profesyoneldir. Bilgisayarınızın dilinden anlayan bir ekibe bilgisayarınızı emanet etmek istemez misiniz?. Dell servislerinde bilgisayarınızın arızalarını ücretsiz tespit ettirebilirsiniz. Böylece bilgisayarınız daha yapılmadan para ödemekten kurtulmuş olursunuz. Bilgisayarınızın arızasını ücretsiz öğrenmek kadar güzel bir şey olmasa gerek.

Ankara Dell Servisi

Dell servislerinde tüm işler jet hızıyla yapılır. Tamir ve bakıma gelen bilgisayarlar hemen arıza tespit ünitesine alınır. Bilgisayarlarınızın arızalarının tespit edilmesinden hemen sonra size durum rapor edilir. Bu raporda bilgisayarınızın sorunları, sorunlarının çözülmesi için bilgisayarınıza yapılacak operasyonlar, bu operasyonların size doğuracağı maliyet ve bu operasyonların süresi sizlere anlatılır. Bu bilgiler doğrultusunda dilerseniz hiçbir ücret ödemeden bilgisayarınızı alır gidersiniz. Dilerseniz bilgisayarınızın tamir süreci talimatınız doğrultusunda başlatılır.

Dell servislerinde Dell marka tüm model bilgisayarların yedek parçasını orijinal bir biçimde bulabilirsiniz. Bu özellik Dell servislerinin işini ne kadar ciddiye aldığını gösterir. Bilgisayarınızın bozulan parçası önce tamir edilmeye çalışılır. Amaç sizi bu tamir sürecinden en uygun maliyetle çıkarmaktır. Tamiri mümkün olmayan parçalar orijinal ürünlerle uygun fiyata uygun ödeme yolu ile değiştirilir.

Dell servislerinde çalışmalar disiplinli ilerler. Bilgisayar arıza tespiti deneme yanılma yolu ile gerçekleşmez. Bilimsel ve akılcı yollarla arızalar tespit edilir. Deneme yanılma ile tespit edilen arızalar genelde başka arızalara kapı açmaktadır. Bunu bilen profesyonel servis ekiplerimiz arıza tespitinde üstün teknolojik aletler kullanarak yapılır.

BİZİM İŞİMİZ SADECE DELL TEKNİK SERVİS TAMİR BAKIM ONARIM 26 YILDIR

Sonuç; Ankara Dell servisi - Dell Laptop Servisi, Dell Notebook Servisi, Ankara Dell Led ekran - Dell Şarj Adaptörü - Dell Lcd ekranı - Dell Ram - Dell Hdd - Harddisk - Klavye - Dell Laptop Anakart - Dell Chip Değişimi - Anakart tamiri - Veri kurtarma - Yazılım yükleme - Soğutucu Fan değişimi - Menteşe - Kasa - Chip - Güney Chip - Dell ekran kartı değişimi - Ekran Chip değişimi - Ankara Dell servisi - Ankara Dell Teknik servisi - Dell tamiri servisi - Şarj Cihazı - 1.8 Hdd - 2.5 hdd - 1 gb Ram - 2 gb Ram - 4gb Ram - Ekran kararması - Dell Kuzey Chip değişimi - Dell Format - Windows Program yükleme Cd dvd rw

Teknik servis
Dell Şarj aleti, adaptörü
Dell Lcd ve Led ekran
Dell Harddisk, ram
Dell batarya
Dell Klavye
Dell Ekran kartı
Dell Chip değişimi
Dell menteşe

1 - 8